ТОВ «Мого Україна» є частиною групи компаній Mogo Finance group - компанії, яка пропонує зручне, зрозуміле і просте довгострокове фінансування на придбання автомобілів будь-яких марок, моделей і року випуску.

Так як фінансування на придбання автомобілів є нашим основним бізнесом, ми впровадили сучасні процедури аналізу і оцінки кредитоспроможності наших клієнтів. Це дозволяє нам швидко оцінити вашу заявку, дізнатися ринкову вартість обраного автомобіля і надати вам найбільш вигідну пропозицію про фінансування.

Ми забезпечуємо чітке розуміння умов нашого фінансування, а також процесів аналізу і оцінки заявок, щоб ви вчасно отримували всю необхідну інформацію. Ми також гарантуємо вам підтримку протягом усього періоду нашого співробітництва в будь-яких питаннях.

Mogo прозора компанія. Ми суворо дотримуємося законів країн, в яких працюємо, проходимо щорічний аудит діяльності, цінні папери Mogo Finance group розміщені на Франфурктській фондовій біржі.  Ми обслуговуємо понад 100 000 клієнтів з Латвії, Литви, Естонії, Грузії, Вірменії, Польщі, Албанії, Молдови, Румунії, Білорусії, Болгарії, Македонії та ми сподіваємося, що ви станете одним з них!

Інформація про Mogo:

- Товариство з обмеженою відповідальністю «Мого Україна», ідентифікаційний код юридичної особи - 41738122.
- Адреса: 04116, вулиця Маршала Рибалка, д.11Б, офіс 8, м.Київ,
- Засновник: Мого Фінанс С.А., юридична особа, зареєстр. в Люксембурзі, вул. Алея Шеффер, 9, м Люксембург, 2520 Люксембург

Інформація про корпоративне управління та бенефіціарів:

фізичні особи-нерезиденти, громадяни держави-члена ЄС

Інформація про склад наглядової ради і виконавчого органу фінансової установи:

Вищим органом управління Товариством є Збори Учасників. До складу Зборів входить представник від Засновника - Мого Фінанс С.А.
Одноосібним виконавчим органом Товариства є його Директор.

Керівник - Ярмош Платон Олегович.

 

Ліцензії та дозволи, які видані Mogo:

- Розпорядження Нацкомфінпослуг №359 від 15.03.2018 року
- Довідка Нацкомфінпослуг про постановку на облік юридичної особи серія ФЛ №620 від 08 лютого 2018 року

Фінансові показники діяльності Компанії:

Дивіться тут

Інформація про банкрутство, санації або ліквідації фінансової установи:

ТОВ «Mого Україна» є компанією зі 100% іноземним капіталом, не знаходиться в стані банкрутства, процесі санації або ліквідації фінансової установи.

Ми готові допомогти

Робочі години: Пн.-Пт. 9:00 – 18:00*
* Деякі наші філії працюють в суботу